Site menu:

Последние записи

Поиск по сайту

Архивы

Ссылки:

 

Апрель 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Март   Май »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Управление

Прогулка на яхте


Метки

Напишемо разом історію вітрильного спорту Києва!

Яхтенный календарь 2010-2011За словами яхтового капітана і майстра спорту СРСР Леонтія Дюденко у пересічної особи, яка знайомиться з вітрильним спортом Києва, складається враження, що вітрильний спорт української столиці завжди існував у тому вигляді, в якому є сьогодні. Проводяться перегони на комфортабельних крейсерських яхтах, лунають салюти на добре підготованих парадах змагань, організуються фуршети і т.д.
Наше сьогодення має довгу історію: роки діяльності першого річкового Київського яхт-клубу, заснованого у 1878 році на Трухановому острові, довоєнні роки із становленням спортивно-масового руху, поновлення роботи майже 30 водних станцій після визволення Києва. За період 50-60-их з цих осередків згодом вийшли перші яхтсмени-олімпійці і, насамперед – Валентин Манкін.
В.Манкін і зараз лишається найвидатнішим яхтсменом на всьому пострадянському просторі. А поряд з ним виступали ще багато спортсменів, які також прославляли наше місто на республіканських, всесоюзних та міжнародних регатах. Але час іде і впродовж двох останніх десятків років вже пішли від нас Михайло Бобрицький, Микола Софійчук, Михайло Мишинський, Сергій Ктіторов, Надія Христяновська, Інна Кузнєцова, Михайло Костін, Володимир Бузовський, Борис Порошин, Валентин Четін, Володимир Лахтіонов, Олексій Решетніченко…, останні в мартиролозі – Володимир
Апраксін, Дмитро Редько, Юрій Асташев, Інна Чернецька, Олександр Ходєєв, Анатолій Лінкевич, Віктор Ейчіс та Георгій Юркевич.
Вшановуючи яхтсменів та моряків, які пішли від нас, але не пішли з нашої пам’яті, з 1982 року проводиться меморіальна регата «На Добрий Спомин». А безцінний скарб розповідей і згадувань наших ветеранів поповнюється і розміщується на сайті Спілки ветеранів- яхтсменів.
Адміністратор сайту Леонтій Іванович Дюденко закликає не тільки ветеранів, а й всіх небайдужих до історії вітрильного спорту Києва до спілкування на сторінках сайту, адреса якого: www.sailing-kiev.com.
Телефон та електронна пошта Л.І.Дюденка (044) 483-0164, protec@voliacable.com

Write a comment