Site menu:

Последние записи

Поиск по сайту

Архивы

Ссылки:

 

Июнь 2008
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    Июль »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Управление

Прогулка на яхте


Метки

Регату Кубок Вадима Гетьмана на призи ІСФП 2008 – завершено!

Сайт регати

Після кількох днів виснажливих перегонів, боротьби яхтсменів зі стихією та суперниками, 16 червня 2008 року регата Кубок Вадима Гетьмана на призи ІСФП 2008 успішно завершилася. Позаду - 5 перегонів яхт на загальну відстань у 180 миль, більше ніж 30 гонок дитячих катамаранів Chico, і 5 перегонів дорослих спортсменів на катамаранах TOPCAT К-1.
Урочистості з приводу завершення вітрильних змагань, як і сама регата, відбувалися на водно-спортивній базі «Вітрильницька академія» на Київському водосховищі біля Вишгорода. Привітати переможців, а також вшанувати пам’ять Вадима Гетьмана, на честь якого було засновано регату, зібралися відомі спортсмени, бізнесмени, банкіри та політики. Серед гостей урочистостей були член правління Укрексімбанку Віталій Лісовенко, голова правління Райффейзен банку Аваль Володимир Лавренчук, голова правління Індекс-банку Ігор Францкевич, голова представництва ЕБРР в Україні Камен Захарієв та інші видатні особистості, які визначають сучасне і майбутнє нашої країни.
Вже традиційно дійство почалося зі згадки про Вадима Петровича Гетьмана і цінностей, які він сповідував. Нагадаємо, саме ці цінності – компетентність, справедливість та чесна гра – стали основними цінностями регати Кубок Гетьмана, яка цього року відбулася вже вдев’яте.
Після оголошення партнерів регати – а це близько 20 відомих українських та іноземних компаній – на сцену піднялися голова оргкомітету регати Ігор Мітюков, директор та секретар оргкомітету регати Юрій Власенко, а також почесний директор регати, легенда українського вітрильного спорту Сергій Машовець.
Виступ Ігоря Мітюкова був, як завжди, лаконічним та щирим. «Сподіваюся, що усім сподобалося, що всі отримали задоволення! І нагадую: наступного року відбудеться 10-та регата Кубок Вадима Гетьмана», - звернувся до учасників та гостей регати Ігор Олександрович.
«Приємно, що ми провели цю регату разом з вами. Приємно, що якщо десь щось і зламалося, якщо в когось і порвалися вітрила, то це були поодинокі випадки», - згадав про негоду під часу важкої 100-мильної гонки Юрій Власенко. Як ми вже повідомляли, через негоду у перший же день регати чотири яхти зійшли з дистанції, причому одна з них – «Королева» – так і не повернулася до змагань через зламану вітром щоглу.
А Сергій Машовець побажав учасникам обов’язково взяти участь у «такому громоподібному заході, як Кубок Вадима Гетьмана» у наступному році.
Перш ніж розпочалося оголошення та нагородження переможців регати, під дружні овації на сцену піднялися усі судді, які судили змагання: Михайло Рейхарт, Алла Шабанова, Ольга і Сергій Шумілови та інші судді і реєстратори, без професіоналізму та неупередженості яких регата б не відбулася. Усіх суддів було нагороджено грамотами та призами від організаторів.

Страницы: 1 2 3

Write a comment